Opinia o hotelu Willa Pod Reglami

odJeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Jędrzej?
Opinia została przeczytana 82 razy.
Z: Polska
Wiek: 46-50
Czas podróży: styczeń 17
Podróż z : wczasy rodzinne
dzieci: 1
Długość pobytu: 1 tydzień
Rodzaj podróży: Wellness i wędrówka
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 5.5

Polecam

Hotel
5.0
Słońca

Przyzwoitej wielkości pokoje, czysto. Jedynie hiperoszczędne sitka ograniczające wypływ wody z kranu i podobny prysznic nieco utrudniały życie. Duży małpi gaj w dużym, zadbanym ogrodzie. Zaliczka na rezerwację w postaci przekazu pocztowego nieco kłopotliwa i nie na czasie. Darmowe WiFi.


Położenie
6.0
Słońca

Budynek położony w pobliżu szosy ale w drugiej linii zabudowy, więc jej zupełnie ne słychać, a dojazd/wyjazd łatwy. Kilkaset metrów od Doliny Małej Łąki, niedaleko do Drogi pod Reglami, łatwo też dojechać do pozostałych dolin: na zachód już bez korków, a do centrum blisko.


Serwis
5.0
Słońca

Bardzo sympatyczni i komunikatywni gospodarze. Ogólnie czysto, choć śmieci trzeba wynosić samemu a kosz przy parkingu jest jeden nieduży. Pokoje nie są sprzątane codziennie/łóżka nie słane więc mamy prywatność, ale nie ma problemu żeby posprzątali/zmienili pościel/ręczniki na żądanie.


Gastronomianie użyto

Sport i rozrywkanie użyto

Pokój
6.0
Słońca

Duży pokój, jest wszystko co potrzeba - w tym sejf - turystom zorientowanym na góry a nie na siedzenie w pokoju. Brak klasycznego śniadania/bufetu ale jest wspólna kuchnia z ogólnodostępną lodówką i zamrażarką, co nam odpowiadało z uwagi na nietypowe wymagania dietetyczne.Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Willa Pod Reglami

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój wieloosobowy Standard z widokiem na krajobraz
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? brak danych
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? raczej dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Polecam, Willa Pod Reglami opinia Jędrzej. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Willa Pod Reglami. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Jędrzej pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Willa Pod Reglami, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreview typelong