Bezpłatna rejestracja w mójHolidayChecklub
 
Wybierz imię użytkownika
Rada: Wybierz jako imię użytkownika pseudonim (np. podróżnik33)
 
Po zarejestrowaniu się nie można już zmienić nazwy użytkownika.
Wybierz hasło
 
Powtórz hasło
 
Twój e-mail
 
Powtórz adres e-mail
 
 
 
Przenieś się co miesiąc w świat podróży. Tutaj znajdziesz aktualne trendy o podróży i wyjątkowe oferty.
 

 

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie od HolidayCheck drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów HolidayCheck.
** Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych w formularzu rejestracyjnym, przez HolidayCheck w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z HolidayCheck.

Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych oraz subskrypcji Newslettera – tutaj.
Administratorem danych osobowych jest HolidayCheck AG z siedzibą w z siedzibą w Bahnweg 8 CH-8598 Bottighofen, Szwajcaria. Podmiotem przetwarzającym dane na zlecenie administratora danych jest HolidayCheck Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kopernika 17, 00-359 Warszawa. Podany adres e-mail będzie przetwarzany w celu marketingu towarów i usług własnych HolidayCheck oraz podmiotów współpracujących z HolidayCheck. HolidayCheck informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, każda osoba ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgód na ich przetwarzanie i kontakt ze strony HolidayCheck uniemożliwia realizację usługi informacyjnej i wysyłanie powiadomień o nowościach, ofertach i promocjach.

 
 
 

Jesteś pracownikiem hotelu lub usługodawcą?

Skorzystaj bezpłatnie z konta Hotelarze, POI Manager lub Destination Manager.


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


MójHolidayCheck- rejestracja konta, pomoc, opis. Zalety konta, wykorzystanie konta. Tutaj możesz się zarejestrować i założyć Twoje własne konto mójHolidayCheck.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Mhclogin register